Pāriet uz galveno saturu

Testēju Attirance Roku krēmu "Bambuss"

Roku ādai jāiztur visvairāk. Tās pakļautas saulei, vējiem, aukstumiem un lietiem, kā sekas šiem apstākļiem ir roku sausums, plaisiņas, krunciņas un pigmentācija. Teorētiski jau mēs zinām kā parūpēties, lai rokas arī pēc ikdienas darbiem saglabātu savu maigumu un jaunavību, taču kā jau vairums sieviešu, mēs par to itin bieži aizmirstam - nav laika, produkts nav īstais, pārāk trekns, neiesūcas, nav efektīvs un tā tālāk...
Ideālā variantā būtu atrast tādu roku krēmu, kurš vienreiz diennaktī uzklājot nodrošina kopšanu visas dienas garumā, dari ko darīdama... Naivi, vai ne? :) Bet, nedarīt neko arī nav izeja, tādēļ turpinot lieliskā roku krēma meklējumus esmu nonākusi pie Attirance BAMBOO Hand Cream jeb roku krēma "Bambuss" kas bagātināts ar avokado, jojobas eļļām un kumelīšu ekstraktu. Piekrīti, sastāvdaļas izklausās kopjoši? Ražotājs sola - roku āda būs pabarota un mitrināta.
 
Jāsaka uzreiz, krēmu izmēģināju pēc pilnas programmas, daudz un dažādās variācijas - klājot uz mitrām rokām (uzreiz pēc roku mazgāšanas un nosusināšanas), uz sausām (dienas laikā, kad sajutu izteiktu roku sausumu) un biezā slāni, kā kopjošu roku masku. Variēju arī ar produkta daudzumu, no pavisam maza (mazā pirkstiņa naga lielumā) līdz paliela valrieksta daudzumam un ... jāsaka atšķirīgs rezultāts bija tikai divos gadījumos. Vienā variantā ņēmu ļoti mazo daudzumu un otrā lielāko (valrieksta), kuru uzklāju kā kopjošo masku uz 30 min. 
Mani secinājumi ir ļoti skaidri, pirmajā daudzumā produkts sniedza visu gaidīto, otrajā efekts bija vēl labāks (patiesību sakot līdzvērtīgs citām, manis testētām roku maskām), taču ar savām niansēm. Būtiskākā - šis ir Roku Krēms, nevis maska! Un lietojot biezākā slānī, kā roku masku, efekts būs ļoti labs, ne sliktāks kā būtu lietots oriģināls roku maskas produkts.
Šādu rezultātu ar citām roku maskām nepanākt un tikai viena iemesla dēļ - roku maskas, kuras veic tām paredzēto funkciju nevar izmantot kā ikdienas roku krēmu (maskas ir blīvas un treknas)! Ko nevar teikt par Bambusa krēmu, jo šis ir krēms, turklāt ļoti funkcionāls un viegli pieļauj variēt ar savu pielietojumu pēc vajadzības.
Grūtāk man klājās pašā testēšanas sākumā. Tobrīd vēl nebija izpratnes par konkrētā produkta īpašībām un lietošanai nepieciešamo daudzumu. Šis roku krēms nav tāds, kuru var ņemt cik vēlas un rezultāts būs vienāds visos gadījumos! Paņemot par daudz, tu panāksi blīvu un treknu sajūtu, kas paliks uz rokām un radīs lipīguma sajūtu visu laiku. Rokas šķitīs "sviestainas...". Izvēloties Roku krēma daudzumu esi skopa un ņem tikai pavisam nedaudz, tik maz, ka pirmajā brīdī pat šķiet, roku krēms noteikti nepietiks! Praksē pārliecināsies, ka pietiks gan! 
Produkts ir mīksts un kūstošs (tikai uzklāšanas brīdī). Vēlāk, atrodoties uz rokām, tas savu konsistenci nemaina. Iemasē to roku ādā rūpīgi! Man tas notiek steidzīgi un ātri, iemasēju un skrienu darbos. Pluss - nav ne lipīgas, ne treknas sajūtas, taču ņem vērā vienu, ja ņemsi produktu vairāk kā rokām nepieciešams, rēķinies ar smagnējo un lipīgo sajūtu! Pilnīgi noteikti...
MANS IETEIKUMS: Izmanto pēc iespējas mazāku roku krēma daudzumu! Un ar šo es nedomāju ekonomijas variantu! Es runāju pavisam par ko citu, lielāks daudzums nemaz nav nepieciešams, jo vislabāko rezultātu sniedza tieši šis minimālais apjoms! Domā pozitīvi, jo mazāku daudzumu lietosi, jo ilgākam laikam tas pietiks! Ar šo mazo daudzumu ir gana, lai rokām tiktu sniegta nepieciešamā kopšana (sk.attēlā).
Mans esošais roku krēms nav tik kopjošs, to var lietot daudz, nesamērīgi daudz un produkts iesūksies ātri, bez paliekām (nebūs ne krēmīgās, ne taukainās sajūtas uz plaukstām), taču pēc katras roku mazgāšanas tas tomēr būs jāklāj atkārtoti, katru reizi.... un ko darīt, ja nav laika? To pašu ko es, uzklāju, kad ir laiks, iespēja un jāsaka, nekas labs no tā nav iznācis. Rokas kopumā ir ļoti sausas, pieļauju savu nelabvēlīgo faktoru artavu ir sniedzis roku un instrumentu dezinfekcijas līdzeklis, kas  manā ikdienā tiek lietots ļoti daudz un regulāri.
Uzklājot roku krēmu un rūpīgi to iemasējot, pēc sekundēm 20 - 30 nekādas netīkamas emocijas nav. Nav jūtamas ne krēma atliekas, nav arī treknās un lipīgās sajūtas (ar nosacījumu, ka nelietosi par daudz). Vienīgais ko jutīsi, tā būs liegā un vieglā krēma smarža. Testu uz noturību krēms "izcieta" 15 - 20 min. pēc krēma lietošanas, kad radās nepieciešamība nomazgāt rokas. Nosusinot tās, joprojām bija jūtama vieglā krēma smarža un ... rokas joprojām jūtas komfortabli! Nav jūtams, ka āda atkal būtu asa un sausa, protams, tās nav tik mīkstas kā tikko pēc krēma lietošanas, taču nav arī tādas sajūtas, ka rokas atkal būtu kailas! Tās ir maigas un slīdīgas. Labi jūtu, ka krēms vēl ir uz rokām un neskatoties uz mazgāšanu, joprojām tās kopj. Arī pēc otrās mazgāšanas rokas, lai arī zaudēja savu krēma aizsargbarjeru vēl vairāk, tomēr  nebija tik sausas, kā pirms krēma. 
Kopumā varu teikt, sajūtas ir jaukas. Rokas ir maigas un samtainas, ļoti liels pluss - tās noglaužot viegli slīd viena pār otru, neaizķeras (tātad nesalīp) un neskrāpē. Tās ir slidenas, ne pārāk mīkstas un noteikti ne taukainas, bet smaržīgas un, uz ilgu laiku. 
Iepriecināja arī iepakojums (man netīk plastmasa, jo veido ķīmiskus savienojumus, tādējādi mainot ne tikai produkta sastāvu, bet arī ķīmiskās īpašības).

Komentāri

  1. This sounds like a great product! I've never though about using a hand mask before.

    Just found your blog and I'm glad I did :) I really like it. I'm following you now on GFC.

    xo Azu

    www.raven-locks.blogspot.com

    AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Testēju tonālos krēmus, no Avon un Oriflame līdz Dior, Kanebo un Armani... 1.

Plauktu pārpilnība, jauni zīmoli, draudzeņu atsauksmes un mēdiju reklāma - viss šis kopums veido mūsu izpratni par to, ko jāpērk, kādēļ un, kāds būs gaidāmais rezultāts. Vai iegādātais produkts būs piemērotākais un sniegs gaidāmo rezultātu arī tev? Tas lūk ir pavisam kas cits.... Diemžēl biežāk mums savā pirkumā nākas vilties. Kas mūs neapmierina? Parasti - nepiemērots tonis, veikalā tas izskatījās labu labais un konsultanta balss bija ļoti pārliecinoša; nepiemērota konsistence - vieglāka tonālā krēma vietā esi iegādājusies biezu un maskas efektu radošu krēmu (šī lieta gan ir viegli labojama, izvēloties piemērotāku uzklāšanas veidu); uzklājot tonālo, paliek redzamas ādas nevienlīdzības un pumpiņas (tonālais krēms nav pietiekoši sedzošs). Šīs ir tikai dažas problēmas ar ko saskaramies iegādājoties jaunu tonālo krēmu. Protams ir arī otrs variants - tu esi veiksmīgi iegādājusies jauno produktu un priecājies par pirkumu! Kā nopirkt pareizāko? Tas nomoka ne vienu vien pircēju! Mans ieteikums,…

Estée Lauder pret The Pro Hygiene Collection

Divi produkti - vienam ražotājs izslavēts zīmols Estée Lauder, kuru pieļauju zina ikviena sieviete un drīzāk saistībā ar dekoratīvo kosmētiku, otrs iespējams būs maz dzirdēts un vairumam pat nezināms - The PRO Hygiene Collection. Ilgāk intrigu neuzturēšu - runa šoreiz nebūs par dekoratīvo kosmētiku! Es pieskaršos citai produktu līnijai - Makeup Otu tīrītājiem un/vai dezinfekcijas līdzekļiem. Mans viedoklis būs par diviem produktiem, kuri nu ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa. Ja esi saskārusies ar vizāžistiem vai grima māksliniekiem darbā, ļoti ceru šos produktus viņu arsenālā būsi pamanījusi. Domāju to, kam tie nepieciešami, man tev nav jāskaidro. Vēlos tikai pateikt, labs otu tīrītājs, turklāt ja tas spēj ne tikai iztīrīt, bet arī dezinficēt instrumentu, klientam ļoti svarīgs! Ar dezinficētu un tīru instrumentu mēs sniedzam tev ne tikai prasmīgu un skaistu meikapu. Mēs garantējam  tīrību - meikaps netiks izsmērēts vai sabojāts ar neatbilstošas krāsas pigmentiem, kas palikuši uz…

Kāds ir Attirance sejas skrubis?

Un šoreiz tas ir skrubis ar Ābolu aromātu. Pirmais iespaids ļoti pozitīvs, produktam gaumīgs, elegants iepakojums (stikla trauciņš), kas novērš produkta un iepakojuma ķīmiskās reakcijas iespējamību. Tas šobrīd nav būtiski, taču patīkami. Pirmajā mirklī šķiet, kastīte pasmaga, kā izrādās, produkta ir daudz, tādēļ arī svars jūtamāks :). Jā, netipiski citiem sejas skrubjiem, Attirance pārstāvim ir apjomīgs tilpums - 100 ml.  Ņemot vērā produkta daudzumu, es teiktu, ka cena - 20.40 euro (interneta veikalā) ir pat ļoti adekvāta. Atverot kārbiņu un pasmaržojot produktu.... šķita esmu nokļuvusi ābeļdārzā, kur gaisā virmo izteikta saldo ābolu smarža. Skrubis smaržo pasakaini un šis ir viens no apstākļiem, kas man, smaržas baudītājai, liek tiekties uz produkta lietošanu vēl un vēl :). Ražotājs sola, ka skrubis attīrīs ādas faktūru, samazinās poras un radīs svaiguma sajūtu. Paredzēts sausas sejas ādas kopšanai. Produkta sastāvā esošais ābolu ekstrakts sniegs enerģiju, relaksēs un uzlabos p…